flaga Polski flaga Wielkiej Brytanii
tekst
Sprawdź dostępność kolorystyczną naszych produktów. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 7.00 - 15.00
Katalog produktów /

Produkcja skrzynek pocztowych, mebli i innych skrytek metalowych


W Metako zajmujemy się produkcją skrzynek pocztowych, mebli oraz innych produktów metalowych spełniających rolę szafek, skrytek i pojemników. Wszystkie oferowane przez nas produkty wytwarzane są z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich solidność i trwałość. Klienci mogą wybierać z szerokiego asortymentu, więc jesteśmy pewni, że każdy z nich znajdzie u nas interesujący go egzemplarz.


Produkcja skrzynek pocztowych

Jednym z najważniejszych obszarów naszej działalności jest produkcja skrzynek pocztowych. Zajmujemy się zarówno oddawczymi skrzynkami na listy, jak i skrzynkami nadawczymi oraz indywidualnymi dla klientów prywatnych. Wśród oferowanych przez nas produktów mogą Państwo znaleźć również skrytki umieszczane w urzędach pocztowych, więc do współpracy zapraszamy także przedstawicieli Poczty Polskiej. Do wszystkich naszych produktów posiadamy odpowiednie akcesoria, a w tym zamki i klucze, drzwiczki, zawiasy, wzierniki oraz pojemniki na ulotki reklamowe.


Produkcja mebli metalowych

Zajmujemy się także produkcją mebli metalowych. Nasza oferta zawiera m.in. szafki skrytkowe, szafki gazowe i narzędziowe. Każdy z tych pojemników znakomicie nadaje się do zamontowania w domu lub garażu. Jesteśmy również renomowanym producentem szafek ubraniowych, więc nasze produkty mogą zostać wykorzystane w szatniach i innych pomieszczeniach w obiektach sportowych, szkołach czy w pozostałych budynkach użyteczności publicznej. Dla przedstawicieli administracji i spółdzielni mieszkaniowych proponujemy gabloty ogłoszeniowe, skrzynki na gaśnice, kosze na śmieci, rewizyjne drzwi do szachtów oraz szafki na zawór hydrantowy.

Oferowane przez nas produkty to uniwersalne skrytki znajdujące zastosowanie we wszystkich obiektach budowlanych, w których zachodzi potrzeba umieszczenia pojemnika do przechowywania rzeczy codziennego użytku. Właśnie z tego powodu do skorzystania z naszej oferty zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli instytucji publicznych oraz administracji budynków wielolokalowych.

Skrzynki pocztowe
skrzynki-pocztowe
Meble metalowe
meble-metalowe
Pozostałe produkty
pozostale