flaga Polski flaga Wielkiej Brytanii
tekst
Sprawdź dostępność kolorystyczną naszych produktów. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 7.00 - 15.00
Katalog produktów / Skrzynki pocztowe

Produkcja skrzynek pocztowych


Metako funkcjonuje na rynku między innymi jako producent skrzynek pocztowych. Oferujemy Państwu wysokiej klasy skrzynki pocztowe oraz szafki gazowe. Wszystkie wytwarzane przez nas produkty to gwarancja najwyższej jakości, która będzie służyć przez lata. Wykonane z odpowiedniego materiału skrzynki pocztowe są odporne na szereg czynników zewnętrznych. Korzystając z rozbudowanej wiedzy i bogatego doświadczenia zawodowego, stworzyliśmy różne typy skrzynek pocztowych, które odpowiadają zarówno wielu klientom indywidualnym, jak i przedstawicielom firm oraz administracji. Warto bowiem zaznaczyć, że produkujemy nie tylko oddawcze skrzynki pocztowe, ale także indywidualne skrzynki na listy, skrytki pocztowe oraz pojemniki na ulotki. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego klienta.


Skrzynki pocztowe nadawcze i akcesoria

Tworzymy skrzynki nie tylko dla odbiorców poczty. Produkcja skrzynek pocztowych obejmuje także te nadawcze. Podejmiemy się stworzenia zarówno modelu stojącego, jak i wiszącego – wszystko zależy od preferencji zamawiającego. Metako w trosce o komfort klienta oferuje możliwość zamówienia licznych części zamiennych i akcesoriów dodatkowych dla posiadaczy skrzynek pocztowych. Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się z Państwa aprobatą, a po przejrzeniu całego asortymentu znajdziecie coś dla siebie.

Zachęcamy do zapoznania się z konkretnymi proponowanymi przez nas modelami skrzynek pocztowych, a także do kontaktu z przedstawicielem Metako. Odpowie on na wszelkie nurtujące Państwa pytania i pomoże w wyborze jednej z wielu szafek metalowych.

Skrzynki pocztowe
skrzynki-pocztowe
Meble metalowe
meble-metalowe
Pozostałe produkty
pozostale