flaga Polski flaga Wielkiej Brytanii
tekst
Sprawdź dostępność kolorystyczną naszych produktów. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 7.00 - 15.00
Katalog produktów / Skrzynki pocztowe / Skrzynki oddawcze

Skrzynki pocztowe oddawcze


Prezentujemy Państwu rozbudowaną gamę skrzynek na listy. W poniższym katalogu udostępniamy solidne wyroby z metalu doskonałe zarówno do domów prywatnych, biur, jak również apartamentowców. W przypadku skrzynek na listy zwracamy szczególną uwagę na trwałość. Dotyczy to zwłaszcza produktów przeznaczonych do montażu na zewnątrz. Są one wystawione na działanie czynników atmosferycznych, wahanie temperatur, promieniowanie słoneczne. Ważne, aby nawet po latach użytkowania skrzynki na listy chroniły należycie zawartość.

Niemniej istotna jest estetyka. Do dyspozycji oddajemy Państwu nowoczesne skrzynki na listy, które są minimalistyczne i utrzymane w neutralnej kolorystyce. Dzięki temu harmonijnie korespondują z wystrojem klatki schodowej czy stylem ogrodzenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dla klientów indywidualnych i firm. Udostępniamy Państwu także skrytki pocztowe stworzone z myślą o urzędach oraz inne wyroby z metalu. Jeżeli chcą Państwo zrealizować własny projekt skrzynki na listy, prosimy o kontakt.


Skrzynki pocztowe
skrzynki-pocztowe
Meble metalowe
meble-metalowe
Pozostałe produkty
pozostale