flaga Polski flaga Wielkiej Brytanii
tekst
Sprawdź dostępność kolorystyczną naszych produktów. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 7.00 - 15.00
Katalog produktów / Skrzynki pocztowe / Skrzynki oddawcze

Oddawcze skrzynki na listy


Zajmujemy się produkcją oddawczych skrzynek na listy, które znakomicie sprawdzą się w domach prywatnych, budynkach wielolokalowych, ale także w biurach i siedzibach dużych przedsiębiorstw.

Skrzynki na listy to podstawowy element wyposażenia każdego gospodarstwa domowego. To właśnie do nich listonosze i kurierzy wrzucają wszystkie listowne przesyłki. Nasze produkty charakteryzujących się doskonałą solidnością, a przy tym wysokimi walorami estetycznymi, ponieważ produkt ten już dawno przestał pełnić funkcję wyłącznie użytkową. Teraz to także kolejny z elementów dekoracyjnych budynku.


Na co zwrócić uwagę przy wyborze skrzynek listowych?

Wybierając odpowiednie dla siebie skrzynki listowe należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Najważniejszym kryterium dla klientów od zawsze jest odpowiedni wygląd w połączniu z wysoką funkcjonalnością. Dostępne na naszej stronie modele dopracowane są w najmniejszym szczególe, dzięki czemu mamy pewność, że trafią w gusta każdego klienta. W zależności od potrzeb klienci mogą wybierać pomiędzy klasycznymi skrzynkami na listy a minimalistycznymi skrytkami lokatorskimi w formie prostego pudełka.

Podczas wyboru skrzynki na listy należy zastanowić się również nad miejscem jej umieszczenia. Dla domów jednorodzinnych polecane są skrzynki wiszące, które mogą zostać powieszone na furtce lub bramie wjazdowej przed posesją. Dla klientów mieszkających tuż przy ruchliwej ulicy proponujemy skrzynki przelotowe i wrzutniki na pocztę, które mogą zostać zamontowane w ścianie lub w drzwiach budynku, dzięki czemu listy i paczki można odbierać nawet bez wychodzenia z domu.


Skrzynki pocztowe
skrzynki-pocztowe
Meble metalowe
meble-metalowe
Pozostałe produkty
pozostale