flaga Polski flaga Wielkiej Brytanii
tekst
Sprawdź dostępność kolorystyczną naszych produktów. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 7.00 - 15.00
Katalog produktów / Skrzynki pocztowe /

Indywidualne skrzynki pocztowe


Zajmujemy się produkcją indywidualnych skrzynek pocztowych na specjalne zamówienia klientów. Na naszej stronie prezentujemy zarówno skrytki tradycyjne o charakterystycznym wyglądzie, jak i te bardziej nowoczesne o niestandardowych wymiarach, dopasowane do konkretnego domu czy stylu architektonicznego.

Projektowane przez nas indywidualne skrytki pocztowe wyróżniają się nieszablonowością wykonania, a także wysokimi walorami estetycznymi. Przy tym są niezwykle solidne, trwałe i niezawodne dzięki użyciu najlepszych materiałów. To gwarancja szybkiego i sprawnego odbierania wszystkich przesyłek listownych. Umieszczona wewnątrz paczka lub list będzie odpowiednio zabezpieczona przed działaniem zarówno warunków atmosferycznych, jak i niepowołanych osób, które mogłyby chcieć ją wyciągnąć.


Dla kogo indywidualne skrzynki pocztowe?

Na indywidualne skrzynki pocztowe decydują się przede wszystkim klienci, którym zależy na wyróżnieniu się wśród znajomych i sąsiadów. Prezencja wizualna i kwestie estetyczne mają w tym przypadku duże znaczenie, dlatego też taka skrytka powinna odznaczać się szeregiem tych cech.

Jako producent skrzynek pocztowych tworzonych indywidualnie zapewniamy klientom estetycznie wykonane grawerunki znajdujące się na tabliczce przy skrytce. Każda skrzynka zawiera logo Poczty Polskiej, dodatkowo na wybranych znajdują się naklejki „LISTY” i „PRASA”. Jeżeli jednak klient nie ma ochoty na opcję z grawerunkiem i naklejkami, może zdecydować się na skrzynkę klasyczną, bez dodatkowych ozdób. Bez względu na wybór klienta indywidualne skrytki pocztowe prezentowane na naszej stronie będą znakomitym uzupełnieniem nowoczesnego gospodarstwa domowego.Skrzynki pocztowe
skrzynki-pocztowe
Meble metalowe
meble-metalowe
Pozostałe produkty
pozostale