flaga Polski flaga Wielkiej Brytanii
tekst
Sprawdź dostępność kolorystyczną naszych produktów. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 7.00 - 15.00
Katalog produktów / Skrzynki pocztowe / Akcesoria i części zamienne / Pojemniki na ulotki reklamowe

Pojemniki na ulotki reklamowe


Zajmujemy się produkcją pojemników na ulotki reklamowe wykonanych z blachy stalowej ocynkowanej lub szlifowanej i kwasoodpornej. W naszej ofercie znajduje się aż 15 produktów spełniających indywidualne zapotrzebowanie klientów. Wszystkie sprawdzą się jako znakomity nośnik reklamowy dla przedstawicieli dowolnych firm z wielu branż.

Proponowana przez nas oferta zawiera pojemniki na ulotki w wybranych przez klienta konfiguracjach. To od niego zależy kolor, kształt oraz wielkość stojaka. Jesteśmy w stanie dopasować pojemnik do konkretnych potrzeb i wymagań każdego z nich. Dla nas klient zawsze jest najważniejszy i to pod jego oczekiwania dostosowujemy naszą ofertę.


Gdzie montować pojemniki na ulotki?

Po zakupie pojemnika na ulotki na naszej stronie nadaje się on do zamontowania na ściance klatek schodowych lub wiatrołapów w budynkach wielolokalowych bądź na ścianach zewnętrznych albo bezpośrednio przed wejściem do obiektu. Wymiary oferowanych przez nas stojaków umożliwiają umieszczenie w nich ulotek formatu A4 lub A5 w pozycji poziomej albo pionowej.


Najwyższa jakość wykonania

Jako producent pojemników na ulotki wszystkie zlecenia realizujemy kompleksowo, w ustalonym terminie oraz z zachowaniem najwyższych standardów produkcyjnych. Stawiamy na sprawdzone, ale przy tym nowoczesne rozwiązania, które są gwarancją dobrze wykonanej usługi. Nasze produkty charakteryzują się solidnością i niezawodnością, a przy tym zachowaniem wysokiej estetyki wykonania. Niektóre z prezentowanych modeli posiadają ażurowaną ściankę przednią (umożliwiającą podgląd zawartości) oraz perforowany napis „ULOTKI”. Przenikanie wilgoci przez ażurowaną ściankę chroni w nich montowana od wewnątrz pleksi lub uchylny daszek.

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy są do Państwa dyspozycji w godzinach otwarcia naszego biura.


pojemnik na ulotki model: PU-1-1
pojemnik-na-ulotki-model-pux1
pojemnik na ulotki model: PU-2-2
pojemnik-na-ulotki-pu2-2
pojemniki na ulotki model: PU-2-1
pojemnik-na-ulotki-rekalmowe-pu-2-1
pojemnik na ulotki model PU-1-2
pojemnik-na-ulotki-model.-pu-1-2
pojemnik na ulotki model: PU-1-3-1
pojemnik-na-ulotki-model:-pu-1-3-1
pojemnik na ulotki model: PU-3-1
pojemnik-na-ulotk:-pu-3-1