flaga Polski flaga Wielkiej Brytanii
tekst
Sprawdź dostępność kolorystyczną naszych produktów. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 7.00 - 15.00
Katalog produktów / Pozostałe produkty

Szafki gazowe i pozostałe produkty


Pozostała część oferty szafek metalowych

Jako producent szafek metalowych staramy się, by nasz asortyment obejmował jak największą liczbę materiałów. Dlatego też zajmujemy się nie tylko produkcją szafek ubraniowych czy produkcją skrzynek pocztowych, ale także szafek gazowych, a dodatkowo jesteśmy znani w okolicy jako uznany producent pojemników na ulotki. Wiemy, w jaki sposób podejść do produkcji każdego typu specjalistycznej szafki. W takich sytuacjach zwracamy uwagę nie tylko na materiał, z którego są robione nasze szafki gazowe czy szafki na zawór hydrantowy, ale także na jej wymiary i odpowiednią estetykę.

Produkujemy nie tylko standardowe szafki

Chociaż specjalizujemy się w produkcji skrzynek pocztowych, a w propozycji znajdują się także szafki gazowe i specjalnie oznakowane skrzynki na gaśnice, to zajmujemy się ponadto produkcją innych metalowych elementów. Jednymi z nich są kosze na śmieci. Dzięki profesjonalnie wykonywanym usługom obróbki plastycznej metali (w tym gięcia CNC i wykrawania CNC możemy wykonać dowolny metalowy element z zachowaniem standardów gwarantujących solidny twór. Naszym kontrahentom oferujemy także wykonanie odpowiedniej gabloty ogłoszeniowej. Co ważne, dzięki możliwościom, jakie stwarza nam najnowocześniejszy specjalistyczny sprzęt, podejmujemy się także zleceń obejmujących produkty o niestandardowych wymiarach. Nie boimy się brać na siebie odważnych zleceń.

 Zachęcamy do sprawdzenia możliwości, jakie dają poszczególne produkowane przez Metako materiały. Jesteśmy przekonani, że sprostamy stawianym przed nami wyzwaniom.

Skrzynki pocztowe
skrzynki-pocztowe
Meble metalowe
meble-metalowe
Pozostałe produkty
pozostale