flaga Polski flaga Wielkiej Brytanii
tekst
Sprawdź dostępność kolorystyczną naszych produktów. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 7.00 - 15.00
Katalog produktów / Pozostałe produkty / Szafki i skrzynki gazowe

Szafki gazowe


Do produkcji nowoczesnych skrzynek i szafek gazowych w ofercie Metako zostały wykorzystane wysokiej jakości materiały. To one gwarantują zarówno solidność, jak i estetykę tych konstrukcji.  Obecność takich szafek jest niezbędna ze względów bezpieczeństwa, ale też estetyki. W szafkach gazowych można ukryć wszelkie przyłącza i zabezpieczyć je zgodnie z obowiązującymi standardami.


Oferta szafek gazowych

Wśród naszych licznych propozycji odnajdą Państwo takie modele szafek gazowych, które w efektowny sposób będą harmonizowały z konkretną aranżacją budynku – jego stylistyką oraz kolorystyką. Mogą też Państwo liczyć na pełne dopasowanie pod względem wielkości – nie tylko proponujemy skrzynki gazowe w różnych rozmiarach, ale też realizujemy zamówienia na modele o nieszablonowych wymiarach. Jest to możliwe dzięki własnemu, rozbudowanemu parkowi maszyn, w którym realizujemy zlecenia na lakierowanie proszkowe oraz gięcie CNC. Elastyczne podejście do zamówień na skrzynki gazowe składanych w Metako to jedna z naszych największych zalet naszego przedsiębiorstwa.


Poza szafkami gazowymi

Pragniemy jednocześnie podkreślić, że szafki gazowe to tylko część naszej oferty. Klientom proponujemy również skrzynki na listy, skrytki pocztowe, liczne modele pojemników na ulotki, a także zróżnicowane pod względem estetycznym szafki szkolne. Jesteśmy przekonani, że z tak bogatego asortymentu będziecie Państwo w stanie wybrać produkty odpowiadające Waszym preferencjom. W celu dopytania o szczegóły lub zamówienia skrzynki gazowej zapraszamy do kontaktu.Skrzynki pocztowe
skrzynki-pocztowe
Meble metalowe
meble-metalowe
Pozostałe produkty
pozostale