flaga Polski flaga Wielkiej Brytanii
tekst
Sprawdź dostępność kolorystyczną naszych produktów. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 7.00 - 15.00
Katalog produktów / Pozostałe produkty / Gabloty ogłoszeniowe

Gabloty ogłoszeniowe


Zajmujemy się produkcją gablot ogłoszeniowych, które znajdują swoje zastosowanie w szkołach, urzędach i innych budynkach użyteczności publicznej. Mimo że coraz więcej ważnych informacji doręczanych jest drogą internetową wiele instytucji państwowych cały czas korzysta z gablot ogłoszeniowych, ponieważ zostały do tego przyzwyczajone przez wiele lat swojej pracy. Jest to tradycyjny sposób na przekazywanie informacji, wiadomości i komunikatów do odbiorców, który na pewno jeszcze długo nie zniknie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy ofertę gablot informacyjnych, które spełniają ich wymagania. Wszystkie nasze produkty wykonane są przez doświadczonych fachowców i przy użyciu najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu są gwarancją niezawodności i zadowolenia klientów.


Gabloty ogłoszeniowe – nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się gabloty ogłoszeniowe o różnych parametrach, do zastosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, a w tym na ścianach czy słupkach. Materiałem produkcyjnym używanym przez nas jest stal magnetyczna (na specjalne zamówienie klienta istnieje opcja wykonania gabloty ze stali kwasoodpornej). Sprzedawane przez nas gabloty są elektrolitycznie cynkowane oraz malowane proszkowo. Gabloty są oszklone bezpiecznym hartowanym szkłem o grubości 4mm i wyposażone w drzwi otwierane wokół osi pionowej, zamykane na patentowy zamek cylindryczny. W zależności od potrzeby klienta sprzedajemy gabloty o różnych wymiarach. Szczegółowe informacje o konkretnym produkcie mogą Państwo znaleźć w dedykowanej mu odpowiedniej zakładce. Zapraszamy do skorzystania z oferty.


Gablota z otwieranymi drzwiami stalowa
gablota-stalowa-drzwi-otwierane
Gablota stal. z otwieraną parą drzwi
gablota-stalowa-drzwi-otwierane-podwojne
Gablota stalowa nierdzewna
gablota-stalowa-nierdzewna