flaga Polski flaga Wielkiej Brytanii
tekst
Sprawdź dostępność kolorystyczną naszych produktów. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 7.00 - 15.00
Katalog produktów / Meble metalowe / Szafki skrytkowe i ubraniowe

Szafki skrytkowe i ubraniowe


Zajmujemy się produkcją szafek skrytkowych i ubraniowych. Prezentowane na naszej stronie skrytki cieszą się niesłabnącą popularnością w szkołach, bursach, internatach oraz na basenach i innych obiektach infrastruktury sportowej. Po nasze wyroby sięgają również właściciele dużych zakładów pracy, którzy umieszczają je w pomieszczeniach socjalnych dla pracowników. Szafki skrytkowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa przy przechowywaniu rzeczy użytkowników.

Od wielu lat jesteśmy znanym na rynku renomowanym producentem szafek srytkowych, dlatego wybierając nasze produkty mają Państwo pewność ich niezawodności oraz wysokiej jakości wykonania.


Producent szafek ubraniowych

Zajmujemy się także produkcją szafek ubraniowych dostosowanych do aktualnych trendów oraz potrzeb klientów. Z uwagi na prosty kształt i gładką powierzchnię szafki nie sprawiają problemów przy transporcie czy czyszczeniu. Jako producent szafek ubraniowych dbamy o to, by nasze produkty nie tylko spełniały swoją podstawową funkcję, czyli były jak najbardziej funkcjonalne, ale również odznaczały się estetycznym wyglądem i współgrały z wnętrzem, w którym zostaną postawione.


Zamówienia bezpośrednio od producenta

Oferujemy szeroki wybór szafek i skrytek, dzięki czemu jesteśmy pewni, że będziemy potrafili zaspokoić potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Dzięki zamawianiu bezpośrednio od producenta mają Państwo niemal nieograniczony wybór rozmiarów i kolorów szafek dopasowanych do Waszych indywidualnych gustów i potrzeb. Zapraszamy do skorzystania z oferty.


model: SU 30-2-2
szafa-ubraniowa-su-2x2
model: SU 30-2-3
szafa-ubraniowa-su-30-2-3
model: SU 30-2-4
szafa-szkolna-su-2x4
model: SU 30-2-1
szafa-ubraniowa-su-30-2-1
model: SU 40-2-2-L
szafa-metalowa-su-40-2-2-l
model: SU 30-3-1
szafa-ubraniowa-su-30-3-1
model: SU 40-2-1
szafa-ubraniowa-su-40-2-1
model: SU 30-4-1
szafa-ubraniowa-su-30-4-1
model: SU 30-2-1 LW
szafa-metalowa-su-30-2-1-lw
model: SU 30-3-2
szafa-skrytkowa-su-30-3-2