flaga Polski flaga Wielkiej Brytanii
tekst
Sprawdź dostępność kolorystyczną naszych produktów. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 7.00 - 15.00
Katalog produktów / Meble metalowe / Szafki skrytkowe i ubraniowe

Szafki skrytkowe i ubraniowe


Na rynku realizujemy się także jako producent szafek skrytkowych i szafek ubraniowych. Produkcja szafek ubraniowych to podstawa rozbudowanej oferty Metako. Na bazie zdobytej wiedzy i dotychczasowych doświadczeń zebranych w czasie współpracy z licznymi firmami i administracjami potrafimy dopasować propozycję do każdego klienta. Warto podkreślić, że nabywcami szafek skrytkowych i szafek ubraniowych w głównej mierze są zakłady pracy, które urządzają szatnie dla swoich pracowników.

Jesteśmy na bieżąco z aktualnie panującymi na rynku trendami, a także potrafimy elastycznie odpowiadać na potrzeby klientów.


Różne modele szafek

Każdy klient może dopasować szafki metalowe do swoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki opcji składania zamówień indywidualnych bezpośrednio u producenta szafek ubraniowych, można wyprodukować meble metalowe w dowolnym rozmiarze czy kształcie. W trosce o to, by każdy klient mógł dopasować szafki skrytkowe i szafki ubraniowe, produkujemy różne modele szafek metalowych. Dzięki temu mają Państwo duże możliwości wyboru. Nasze szafki są różnej wielkości, niektóre mają nawet do ośmiu skrytek lub nogi.


Producent szafek ubraniowych

Jako producent szafek ubraniowych słyniemy z solidności w biznesie. Współpraca z nami to gwarancja zadowolenia, ponieważ każdy produkt firmy Metako wyróżniają co najmniej dwie cechy: solidne wykonanie i estetyczny wygląd. Produkując szafki ubraniowe i szafki skrytkowe, regularnie sprawdzamy aktualne rynkowe trendy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oprócz produkcji gotowych mebli z metalu realizujemy też usługi gięcia CNC.  Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniodawcom.

model: SU 30-2-2
szafa-ubraniowa-su-2x2
model: SU 30-2-3
szafa-ubraniowa-su-30-2-3
model: SU 30-2-4
szafa-szkolna-su-2x4
model: SU 30-2-1
szafa-ubraniowa-su-30-2-1
model: SU 40-2-2-L
szafa-metalowa-su-40-2-2-l
model: SU 30-3-1
szafa-ubraniowa-su-30-3-1
model: SU 40-2-1
szafa-ubraniowa-su-40-2-1
model: SU 30-4-1
szafa-ubraniowa-su-30-4-1
model: SU 30-2-1 LW
szafa-metalowa-su-30-2-1-lw
model: SU 30-3-2
szafa-skrytkowa-su-30-3-2