flaga Polski flaga Wielkiej Brytanii
tekst

Blog

Cover Image

Dlaczego warto kupować od polskich producentów?

Pod względem jakości, polskie produkty dorównują zagranicznym, dzięki temu, że producenci dysponują zaawansowanymi technologicznie maszynami. Nasze wyroby posiadają certyfikaty i spełniają określone normy.

Więcej

Cover Image

Z czego wykonuje się szafki skrytkowe?

Szafki skrytkowe służą do tego, aby zagwarantować bezpieczeństwo przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Aby jednak sprawdzały się do tego celu, muszą być wykonane z odpowiednich materiałów. Jakich dokładnie? Serdecznie zachęcamy do lektury.

Więcej

Cover Image

A4, A5 czy A6? Jaki pojemnik na ulotki wybrać?

Pojemniki na ulotki to jeden z artykułów, który coraz częściej montowany jest na elewacjach budynków użytkowych, czy na klatkach schodowych budynków wielorodzinnych. Dzięki nim unikamy nieporządku w materiałach reklamowych i zawsze wszystko dociera do nas na czas. Na rynku dostępne jest kilka rozmiarów takich pojemników, który najlepiej wybrać i dlaczego?

Więcej

Cover Image

Dlaczego warto zdecydować się na skrzynkę pocztową na zamówienie?

Skrzynki pocztowe to ważny element wykończenia budynku. Stosowane są w budownictwie wielorodzinnym, domach jednorodzinnych, instytucjach, biurowcach i firmach. Pełnią ważną funkcję i ich użytkowanie powinno być łatwe i bezproblemowe. Jednocześnie są częścią wspólnej przestrzeni, więc dobrze, gdyby do tego jeszcze dobrze wyglądały. Na szczęście coraz częściej można je zamówić według własnego projektu, czy warto?

Więcej

Cover Image

Jakie standardy powinny spełniać szafki gazowe?

Prawo budowlane wyraźnie określa wymogi dotyczące budowy przyłączy oraz skrzynek gazowych, które mają ukryć zawory. Dzięki temu użytkowanie instalacji jest bezpieczne, a w razie zagrożenia lub awarii, wiadomo, w którym miejscu znajduje się zawór odcinający dopływ gazu. Przepisy mówią o dokładnej lokalizacji oraz najważniejszych elementach szafek, warto więc dokładnie je przeanalizować.

Więcej

Cover Image

Gdzie kupić pojemnik na ulotki od producenta?

Nikomu nie trzeba powtarzać, że reklama jest dźwignią handlu. Dla mieszkańców bloków mieszkalnych oraz domów jednorodzinnych oznacza to zazwyczaj dużą ilość reklam w skrzynkach pocztowych. Coraz częściej odchodzi się od umieszczania katalogów i ulotek bezpośrednio w skrytkach, a wykorzystuje się do tego specjalne pojemniki. Gdzie je znaleźć? Jakie wybrać?

Więcej