flaga Polski flaga Wielkiej Brytanii
tekst
Sprawdź dostępność kolorystyczną naszych produktów. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 7.00 - 15.00
Katalog produktów / Pozostałe produkty / Szafki i skrzynki gazowe

Szafki gazowe


Specjalistyczna oferta Metako

Jako wieloletni producent skrzynek pocztowych, a także producent szafek skrytkowych i szafek metalowych, doskonale wiemy, które z materiałów obecnych na rynku są w stanie nadać poszczególnym realizacjom nie tylko atrakcyjny wygląd, ale i ponadprzeciętną trwałość. Takie też zostały wykorzystane do produkcji nowoczesnych skrzynek i szafek gazowych, dzięki czemu wszelkie przełącza mogą być ukryte i zabezpieczone w sposób całkowicie estetyczny i zgodny z obowiązującymi standardami.

Jesteśmy całkowicie przekonani, że wśród naszych licznych propozycji odnajdą Państwo takie modele szafek gazowych, które w efektowny sposób będą harmonizowały z konkretną aranżacją budynku – jego stylistyką oraz kolorystyką. Mogą też Państwo liczyć na pełne dopasowanie pod względem wielkości – nie tylko proponujemy skrzynki gazowe w różnych rozmiarach, ale również pozostajemy gotowi do realizacji modeli o nieszablonowych wymiarach. Elastyczne podejście do składanych w Metako zamówień, to jedna z naszych największych zalet.


Poza szafkami gazowymi

Pragniemy jednocześnie podkreślić, że szafki gazowe to tylko jedna z części naszej oferty. Klientom proponujemy również skrzynki pocztowe, liczne modele pojemników na ulotki, a także zróżnicowane pod względem estetycznym szafki ubraniowe i szafki szkolne. Jesteśmy przekonani, że w tak bogatym asortymencie będziecie Państwo w stanie wybrać materiał odpowiadający Waszym preferencjom. W celu dopytania o szczegóły lub w przypadku zdecydowania się na kupno konkretnego produktu, zapraszamy do kontaktu.Skrzynki pocztowe
skrzynki-pocztowe
Meble metalowe
meble-metalowe
Pozostałe produkty
pozostale