flaga Polski flaga Wielkiej Brytanii
tekst
Sprawdź dostępność kolorystyczną naszych produktów. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 7.00 - 15.00
Katalog produktów / Meble metalowe

Szafki metalowe


Propozycja metalowych mebli od Metako

Metako sp. z o.o. oferuje Państwu nowoczesne i doskonałe jakościowo szafki metalowe, w tym szafki bhp, szafki gazowe, szafki szkolne, metalowe do szatni i szafki ubraniowe. Dokładamy wszelkich starań, aby proponować produkty odznaczające się trwałością, funkcjonalnością oraz precyzją i estetyką wykonania. Trzydziestoletnie doświadczenie pozwala nam wytwarzać różnego rodzaju szafki metalowe i specjalnie przygotowane szafki gazowe, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo szafki bhp, szafki gazowe, szafki szkolne, szafki ubraniowe bhp, a także szafki metalowe do szatni w wielu kolorach. Dzięki różnorodności modeli, funkcjonalności i pojemności realizacje Metako, znajdują swoje zastosowanie w wielu obiektach sportowych, zakładach pracy i szkołach. Wszystkie produkty – zarówno tradycyjne szafki metalowe bhp, szafki ubraniowe, szafki gazowe oraz szafki szkolne – powstają na bazie nowoczesnych technologii, które są gwarancją ich wysokiej jakości i trwałości. Producent – firma Metako – zachęca  Państwa do zapoznania się z pełnym katalogiem jego produktów.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci skorzystania z oferowanych przez nas produktów lub usług (przez na przykład wykrawania CNC i gięcie CNC zajmujemy się obróbką plastyczną metali), serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz przedstawiciel rozjaśni wszystkie kwestie i przez poinformowanie pomoże dokonać odpowiedniego wyboru.

Skrzynki pocztowe
skrzynki-pocztowe
Meble metalowe
meble-metalowe
Pozostałe produkty
pozostale