flaga Polski flaga Wielkiej Brytanii
tekst
Sprawdź dostępność kolorystyczną naszych produktów. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 7.00 - 15.00
Katalog produktów / Meble metalowe / Szafki skrytkowe i ubraniowe

Szafki skrytkowe i ubraniowe


Oferta Metako

Na rynku realizujemy się nie tylko jako producent skrzynek pocztowych, ale także na przykład producent szafek skrytkowych i szafek ubraniowych, które tworzą podstawę rozbudowanej oferty Metako. Na bazie zdobytej wiedzy i dotychczasowych doświadczeń zebranych w czasie współpracy z licznymi firmami i administracjami, potrafimy dopasować propozycję do każdego klienta. Warto podkreślić, że w zakresie szafek skrytkowych i szafek ubraniowych, naszymi kontrahentami w głównej mierze są zakłady pracy, które takowych potrzebują dla swoich pracowników. Jesteśmy na bieżąco z aktualnie panującymi na rynku trendami, a także potrafimy w elastyczny podchodzić do zmian zachodzących w preferencjach klientów.


Różne modele metalowych szafek

W trosce o to, by każdy klient, który chce zakupić nasze szafki skrytkowe i szafki ubraniowe, mógł dopasować ofertę Metako do swoich potrzeb, produkujemy różne modele szafek metalowych tak, by kontrahent miał duże możliwości wyboru. Nasze szafki skrytkowe są różnej wielkości, niektóre posiadają nawet do ośmiu skrytek lub nogi.

 Każdy produkt firmy Metako posiada co najmniej dwie cechy: solidne wykonanie i estetyczny wygląd. Wytwarzając szafki skrytkowe i szafki ubraniowe, regularnie sprawdzamy trendy, które aktualnie obowiązują na rynku. Zachęcamy do sprawdzenia naszej szczegółowej oferty, a także do kontaktu z przedstawicielem. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniodawcom.

model: SU 30-2-2
szafa-ubraniowa-su-2x2
model: SU 30-2-3
szafa-ubraniowa-su-30-2-3
model: SU 30-2-4
szafa-szkolna-su-2x4
model: SU 30-2-1
szafa-ubraniowa-su-30-2-1
model: SU 40-2-2-L
szafa-metalowa-su-40-2-2-l
model: SU 30-3-1
szafa-ubraniowa-su-30-3-1
model: SU 40-2-1
szafa-ubraniowa-su-40-2-1
model: SU 30-4-1
szafa-ubraniowa-su-30-4-1
model: SU 30-2-1 LW
szafa-metalowa-su-30-2-1-lw
model: SU 30-3-2
szafa-skrytkowa-su-30-3-2